mapa

Mój Schowek

Wyślij do mnie linki, teksty, grafiki i zdjęcia - wrócisz do nich w wolnej chwili


Information and communication

Telecommunication

Contact

75-502 Koszalin (zachodniopomorskie, PL), ul. Marszałka J. Piłsudskiego 45

6692501424

About company

Znowu musisz szukać ważnego artykułu, do którego miałeś wrócić, jak tylko uporasz się z bieżącymi sprawami? 

A może pomimo, że było to ważne, to już zdążyłeś o tym zapomnieć?
Koniec problemów i marnowania czasu na szukanie!

Mój Schowek to nowa, podręczna i praktyczna usługa na Twojej liście GG. W Schowku możesz zapisywać linki do ciekawych artykułów, zdjęcia, pliki, notatki. Możesz do nich wrócić później, w dogodnej dla Ciebie chwili. Dzięki Schowkowi będziesz miał zawsze pod ręką zapisane informacje, którymi możesz łatwo dzielić się z innymi. To taki Twój podręczny notatnik dostępny pod numerem GG:8015.

Wystarczy otworzyć okno rozmowy ze Schowkiem i wpisywać w nie ważne linki, artykuły, zdjęcia. Aby je ponownie odczytać, wystarczy wrócić do rozmowy z nr GG:8015.

Dzięki Schowkowi możesz zachowywać wszystko to, co dla Ciebie ważne: do czego chciałbyś wrócić w innym, dogodnym dla siebie czasie, lub po prostu mieć to pod ręką i nie zapomnieć. 

Do Schowka możesz dodawać skopiowane i ważne dla Ciebie treści, linki, zdjęcia, pliki. Pliki ze Schowka możesz też udostępniać swoim znajomym, wystarczy, że skopiujesz i wyślesz im link do danego pliku :) nawet jeśli nie mają GG! 

Twoje notatki, podobnie jak rozmowy, oczywiście synchronizują się między wszystkimi urządzeniami, na jakich posiadasz GG, więc nie musisz pamiętać czy to, co dla Ciebie ważne zachowałeś w Schowku swojego GG na komputerze czy telefonie.

Dzięki funkcji wyszukiwania w Archiwum GG, możesz łatwo odszukać żądaną informację w Schowku, gdy już go zapełnisz linkami i plikami.

Ważne: pamiętaj, że w przypadku plików, okres ich przechowywania w Twoim Schowku to 90 dni, dlatego te, które chcesz zachować na dłużej, zapisz na swoim urządzeniu przed upływem tego okresu, chyba że jesteś Użytkownikiem GG Premium, wówczas dostęp do plików wydłuża się do 365 dni od momentu wysłania. 

Pamiętaj, że możesz w każdej chwili wyczyścić swój Schowek z tego, co już Ci niepotrzebne :)