mapa

✅ 1402

Połączyło ich GG. Wasze historie: https://gadu-gadu.pl/2024/02/14/polaczylo-ich-gg-wasze-historie/


Information and communication

Telecommunication

Contact

75-502 Koszalin (zachodniopomorskie, PL), ul. Marszałka Piłsudskiego 45

6692501424

About company

Kochani! Bardzo dziękujemy za nadsyłane do nas na nr GG 1402 Wasze historie, w których poznaliście się dzięki komunikatorowi Gadu-Gadu. Publikujemy wybrane z nich na blogu gadu-gadu.pl 
Cieszymy się, że GG odgrywało i nadal odgrywa ważną rolę w nawiązywaniu znajomości między Wami. 
Spotkanie w księgarni, zdobywanie wiedzy na studiach, wspólny projekt w pracy, a może rozmowa przez Internet. Sposobów na poznanie drugiej połówki - czasami na całe życie - jest wiele. GG od lat zbliża ludzi. Znajomość może zacząć się od wymiany numeru GG, zaGGadania. Emotki mogą przełamać pierwsze lody podczas rozmowy.

Jak odnaleźć drugą połówkę na GG?

Jednym ze sposobów jest Ruletka w GG - losowanie osób. To zbliżająca ludzi usługa w GG, dostępna w wersji na telefon, komputer i przeglądarkę. 

Katalog publiczny i tagi zainteresowań

Popularnym sposobem jest Katalog Publiczny, który wyróżnia GG na tle innych komunikatorów. W szybki sposób możemy wyszukać innych użytkowników wskazując miejscowość, województwo, płeć, wiek, a nawet zainteresowania, nazwę, imię i nazwisko. 

Udanych poGGadanek! I pamiętajcie, że GG zbliża nie tylko na całe życie, ale pozwala też poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, pasjach, przyjaciół i znajomych, z którymi tematów do przeGGadania nam nie zabraknie.

Pamiętajcie, że jeśli nie chcecie rozmawiać z nieznajomymi, możecie taką opcję zaznaczyć w swoim GG (Ustawienia/Wiadomości od nieznajomych oraz Linki, zdjęcia, pliki od nieznajomych).

Localization

Chat with ✅ 1402